Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

      Протягом жовтня у Музичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. 

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«Виховуємо громадянина України – патріота України»

в Музичанській ЗОШ I-III ступенів

      Місячник шкільної бібліотеки в школі розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника на загальношкільній лінійці а також висвітленням тематичних матеріалів на стенді «Бібліотека інформує».

       Майже всі заходи проводились в співпраці із педагогічним колективом школи.  Із учнями 10 класу  підготовлено і проведено загальношкільну тематичну лінійку з презентацією, присвячену пам’яті трагедії Бабиного Яру.

        Для учнів 9-11 класів організовано перегляд фільму телеканалу Інтер «Аеропорт» про мужність, відвагу, надію та любов до рідної землі героїчних українських кіборгів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        До дня українського козацтва в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Українське козацтво – наша гордість і слава»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Саме завдяки таким заходам формується історична пам’ять сучасників та усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

          Для найменших школярів учнів 1 класу проведено бібліотечний урок-екскурсія «Мандрівка Книжковим містечком»

 

 

 

 

 

 

 

        Діти переглянули фільм  про історію створення книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         З допомогою керівника гуртка образотворчого мистецтва Токар Т.А. організовано виставку малюнків-ілюстрацій до улюбленої книги.

 

         Бібліотечним активом проводилась робота «Книжкового профілакторію», завдяки якому багато книг стали виглядати естетично і привабливо.

          Завдяки співпраці з вчителем трудового навчання Морозовою Н.В. ефективно працювала творча майстерня, де з дівчатками 5 і 11 класу виготовлялись книжкові закладини для підручників та кишенькові ляльки-мотанки для воїнів в зону АТО, які будуть відправлені разом із виготовленою учнями маскувальною сіткою для 26-ї бригади батальйону «Дніпро»