День художника України

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.

День художника в Україні можуть по праву відзначати люди, чиї твори стали невід'ємною частиною світового фонду живопису. Потенціал сучасних художників країни також вартий уваги, адже багато з них організовують свої виставки не тільки на Батьківщині, а й за кордоном — у найвідоміших виставкових центрах. При цьому вони залишаються впізнаваними й самобутніми.

Гринюк Таміла народилась в селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області в 1977 році. Після переїзду сім’ї в с. Лука навчалась в середній школі с.Музичі Києво Святошинського  району. Відвідувала студію образотворчого мистецтва, під керівництвом  Сітніцького  Валентина  Йосиповича. З того часу Таміла захопилась малюванням.

Майстерність прийшла непомітно і стала зростати після закінчення факультету графічного дизайну Київського художньо-промислово технікуму.   

 Після закінчення технікуму працювала дизайнером у   видавництвах. В професійному зростанні їй допомогла майстерня відомого художника Олександра Дорошенка.

 В картинах Таміли  - чітко прослідковується неймовірна любов до життя і всього прекрасного того, що нас оточує.

Картини художниці експонувалися на виставках  в селах Києво-Святошинського району, у м. Вишневому, м. Боярка та Українському домі в столиці України. Та це лише славний початок шляху у великий творчий світ художниці.

В 2013 році відбулося дві персональні виставки Таміли Гринюк. Перша виставка була  відкрита в приміщенні будинку культури Київського Політехнічного Інституту, друга – в  Боярському краєзнавчому музеї.