Місячник шкільної бібліотеки в школі розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника на загальношкільній лінійці а також висвітленням тематичних матеріалів на стенді «Бібліотека інформує».

 

Майже всі заходи проводились в співпраці із педагогічним колективом школи.  Із учнями 10 класу  підготовлено і проведено загальношкільну тематичну лінійку з презентацією, присвячену пам’яті трагедії Бабиного Яру. 

Для учнів 9-11 класів організовано перегляд фільму телеканалу Інтер «Аеропорт» про мужність, відвагу, надію та любов до рідної землі героїчних українських кіборгів. 

До дня українського козацтва в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Українське козацтво – наша гордість і слава»

Саме завдяки таким заходам формується історична пам’ять сучасників та усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

 

Для найменших школярів учнів 1 класу проведено бібліотечний урок-екскурсія «Мандрівка Книжковим містечком»

Діти переглянули фільм  про історію створення книги.

 З допомогою керівника образотворчого мистецтва Токар Т.А. організовано виставку малюнків-ілюстрацій до улюбленої книги.

Бібліотечним активом проводилась робота «Книжкового профілакторію», завдяки якому багато книг стали виглядати естетично і привабливо.

 

Завдяки співпраці з вчителем трудового навчання Дригальчук Н.В. ефективно працювала творча майстерня, де з дівчатками 5 і 11 класу виготовлялись книжкові закладини для підручників та кишенькові ляльки-мотанки для воїнів в зону АТО, які будуть відправлені разом із виготовленою учнями маскувальною сіткою для 26-ї бригади батальйону «Дніпро»